Uygulama kapsamı Trichloroisocyanuric asitin esterleri

- Mar 21, 2018-

Ürün kullanımı

Dezenfeksiyon

Trichloroisocyanuric asittir etkili dezenfektan çamaşır suyu, depolama istikrar, uygun kullanımı, Emanet, yaygın olarak kullanılan gıda işleme, içme suyu dezenfeksiyonu, dezenfeksiyon ipekçilik ve pirinç tohum yetiştirme,etkisi öldürmek varüzerindehemen hemen tüm sporlar, mantar, bakteri, virüs hepatit A, hepatit B virüsü öldürmeye özel efekt, ayrıca virüs ve HIV, güvenli ve kullanışlı iyi sterilize etkisi vardır.

 

Yazdırma ve sanayi Boyama uygulama

Trichloroisocyanuric asit % 90 baskı ve boya sanayi bir beyazlatma ajanı olarak kullanılan aktif klor içerir. Pamuk, kenevir, yün, sentetik elyaf ve karışımlı lif beyazlatma için uygundur. Sadece fiber, incitme ve performans sodyum hipoklorit ve özü beyazlatma iyidir ama aynı zamanda alınan sodyum hipoklorit değiştirebilirsiniz.

 

Gıda sektöründe uygulama

Gıda dezenfeksiyon için kloramin T yerine, etkili klor içeriği üç kez kloramin T. ki Dekstrin decolorization için bir koku giderici kullanılabilir.

 

Yün tekstil sektöründe uygulama

Yün Tekstil Sanayi, potasyum Bromat kullanmak yerine bir yün shrinkproofing ajan olarak kullanılır.

Kauçuk Sanayi uygulama.

Bu Kauçuk Sanayi üretiminde klorlama aracı olarak kullanılır.

 

Endüstriyel bir oksitleyici kullanılan

Oksidasyon - Redüksiyon elektrot potansiyeli Trichloroisocyanuric asitin hipoklorit yerine kaliteli oksidan olarak kullanılan hipoklorit eşdeğerdir.

diğer yönleri.