Nasıl Yüzme Havuzu su kalitesini ayırt etmek?

- Mar 19, 2018-

Ne zaman biz Yüzme Havuzu su arıtma ekipmanları hakim, aşağıdaki noktaları bakılırsa başlamalıyız:

Avantaj ve dezavantaj-in Yüzme Havuzu ayrıntı karar.

1. kalite Yüzme mekanları içine zorunlu duş aygıt sağlık gelen isteklere yardımcı olur yüzme alanı önce ayarlamanız gerekir.

2. havuz suyu düzenli olarak değiştirilmesi gerekir.

3. yüzme yer cankurtaran ve hayat kurtarıcı ekipman ayarlamanız gerekir ve profesyonel cankurtaran yüzücüler için etkili güvenlik garantisi sağlayabilir.

4. Ayrıca bir yüzme havuzu sağlığını farkındadır ve bazı detayları görülebilir. Örneğin, çöp BIN tuvalette, Havuzu, personel kıyafetleri kenarındaki çöp olup ve benzeri. Sağlık izni yerine bir göz için bir yüzme yer yer alıcı - yerleştirilmesi gerekir.

 

Renge bak

Kalan klor içeriği normal ve su kalitesi mükemmel, Yüzme Havuzu su ile beyaz seramik koydu parlak ışık mavi gösterir. Bazı yüzme havuzları yüzme havuzunda bir koyu mavi efekt göstereceğim ışık mavi çinileri kullanın.

 

Dile getiren görmek

Açık bulanıklık ile havuz alt ulaşır. 10 metre boyunca havuzunda kolayca görülebilir. Hiçbir tortu havuzun dibinde ise, balon dağıtımı on beş saniye içinde zamanı. Bu su birikintisi içinde sık sık değiştirilen ve temiz olduğunu gösterir.

 

Koku

Eğer yakın yüzeyi hafif klor kokusu kokusunu alabiliyorum, nitelikli.

 

Hissederek

İnsanlar sık sık yüzmeye "yumuşak" ve "sert" su hissedebiliyorum. Yumuşak duygu su kalitesi mükemmel seviyede ve "sert" ve "sert" hissediyorum ve hatta kaşıntı ve ağrı hissediyorum gösterir. Su kalitesi daha kötü olabilir.