Yüzme Havuzu korumak nasıl

- Apr 02, 2018-

Yaz sadece 3 ay uzun olsa da, en iyi şekilde yapmak ve bir temiz, net, sen ruh öğrenmek düzgün havuz korumak için havuz keyfini istiyorum. Aşağıdaki öneriler ile biz size öğretiyor nasıl yukarıdaki yere ya da havuz Temizleme.

timg_看图王.jpg

1. su Şartlandırma Kimyasalları ekleyin.En önemli Yüzme Havuzu su arıtma için klor kimyasaldır. Çeşitli şekillerde klor gibi satın alabilirsiniz: tabletleri veya granül. Sen ya da kimse hani etkileri için Alerjik ise klor brom ve maden gibi temizleyiciler satın alabilirsiniz sanitizers yerine işi yapmak için temel.

85.jpg       19.jpg

2. su testleri-Senin su testi.Bu test su pH seviyeleri, kalsiyum düzeyleri ve toplam alkalinite zorunludur. PH Ölçüm Çubuğu Strip için düzgün suyunu sınamak için kullanın. Biz haftada iki kez havuz'ın su için PH test öneririz.

20081128155019 副本.jpg         test-strip-of-PH.jpg

3. Ekipman-Scrub havuz ve havuz temiz. Havuzu temizlemek için kevgir, duvar fırçalar ve bu sinir bozucu kir ve kurtulmak için bile otomatik pompalar satın alabilirsiniz.

4. filtrasyon sistemi-Her şey temiz.Filtre ve havuz pompa düzenli olarak temizleyin. Emin olmak için hangisi tespit edilmeden hiçbir çöp işte.  Su uygun şekilde dolaşmaya. Filtre çıkarılabilir kartuş içeriyorsa, temiz ve yeni bir zaman içinde yerine sonunda gerekir.