Sodyum diklorürün hijyenik dezenfeksiyonu

- Jan 04, 2018-

1. Deterjan katkı maddesi
Sodyum diklorür kuru ağartma maddesi, beyazlatma deterjanı, temizleme tozu, sofra deterjanı ve katkı maddeleri içindeki diğer yıkama ürünleriyle, ağartma, sterilizasyon ile oynanan, özellikle protein, meyve suyu temizleme etkisini en iyi şekilde deterjanın işlevini artıran bir yazar olarak kullanılabilir. Sofra dezenfeksiyonu, iki sodyum klorür 400 ~ 800mg eklemek için 1L su, dezenfeksiyon 2 dakikanızı emmek için tüm E. coli'yi öldürebilir, basil öldürme oranının 8min üzerinde 98% 'e ulaşabilir, 15 dak tamamen hepatit B virüsü yüzey antijenini öldürebilir , Diclofenac sodyum ayrıca meyve, yumurta görünümü dezenfeksiyonu, buzdolabı dezenfektan deodorantı ve tuvalet dezenfeksiyon deodorantı için de kullanılabilir.

2. Yüzme havuzlarının su dezenfeksiyonu
Havuzdaki su dezenfekte edilmezse, mikroplar kolayca üreyecek ve havuzun duvarı kaygan, kirli mikrobiyal yosun tabakasıyla yapışıyor, su hoş olmayan bir koku yayar, yüzücülerin yapışkan alglerle temasını sinirlendirir, kirli su da yüzücüye iki sodyum klorür eklerseniz yüzücüler enfekte, hafif cilt enfeksiyonu, ağır gözler, solunum organları bulaştırır, yüzme havuzunda su, sadece mavi, açık ve parlak, pürüzsüz havuz duvarı, yapışma, yüzücü yok rahat hissetmek ve insan vücudunda konsantrasyon kullanımı zararsız, yüksek sterilizasyon verimliliği, insan sağlığını korumak için çok faydalıdır.

3. İçme Suyu Dezenfeksiyonu
Sodyum diklorür, suda hidrojen sülfür gibi kirleticilerin rengini ve kokusunu yok eden her türlü alg, bakteri, mantar, spor vb. Etkili bir şekilde öldürebilen içme suyunda kullanılır. Konsantrasyon 2x106 olduğunda, öldürme oranı, büyük bağırsak karaciğer mantarı, kemik kütlesi inflamasyon virüsü, dizanteri hastalığı ve hepatit virüsü için% 100'e erişebilir.