Ürün kullanım Trichloroisocyanuric asit

- Oct 24, 2018-

TCCA:Product Trichloroisocyanuric asit kullanımı


Ürün kullanımı:


1. sterilize ve sterilizasyon


Chloroisocyanuric asit bir son derece etkili Dezenfektan ve depolama, rahat ve güvenli kullanımı stabil beyazlatma ajanı var. Yaygın gıda işleme, içme suyu dezenfeksiyonu, ipekçilik ve pirinç tohumu dezenfeksiyon kullanılır. Bu bir öldürme Sporlar hemen hemen tüm mantar, bakteri ve virüs üzerinde etkisi vardır. Bu bir özel efekt Hepatit A ve hepatit B virüs öldürülmesi ve de cinsel virüslere karşı etkilidir. Ve HIV de iyi dezenfeksiyon etkisi yoktur ve güvenli ve kullanışlı. Şimdi bu endüstriyel tablet su, yüzme havuzu su, temizlik maddesi, hastane, sofra takımı, vb dezenfektan olarak kullanılmıştır. Bu yetiştirme ipekböceği ve diğer doğurmak dezenfektan olarak kullanılır. Üç kloro isocyanuric asit yaygın sanayi üretimi Ayrıca yaygın olarak kullanılan dezenfektanlar ve mantar ilaçları kullanılır.


2. yazdırma ve Sanayi boyama uygulama


Trichloroisocyanuric asit kadar % 90'ı aktif klor içerir. Bu baskı ve boya endüstrisinde ağartma ajan olarak kullanılır. Pamuk, keten, yün, sentetik elyaf ve karışımlı lif beyazlatma için uygundur. Sadece fiber zarar vermez, ama aynı zamanda performans sodyum hipoklorit ve ağartma toz daha iyi. Alınan sodyum hipoklorit değiştirebilirsiniz.


3. uygulama gıda sektöründe


Gıda dezenfeksiyon için kloramin T yerine, etkili klor içeriği üç kez kloramin T. ki Bu da dextrins için bir decolorant koku giderici kullanılabilir.


4. uygulama yün Tekstil Sanayi


Yün küçültmek gibi kanıtı Ajan Potasyum Bromat yün tekstil sektöründe yerine kullanılır.


5. uygulama Kauçuk Sanayi


Bu kauçuk sektöründe klorlama aracı olarak kullanılır.


22