Yüzme Havuzu yeteneklerini sterilize

- Mar 16, 2018-

Normal yüzme havuzları genellikle bir dezenfeksiyon işlemi var.

İlk adım: yosun öldürür. Yosunlar Yüzme havuzlarında giderek büyür ve sporlar alg bölme başlatmak uygun ortamı için bekleyen havuz içine düşmek. Klor eksikliği zaman karşılaşılan bir kez yaymak yosun yosun öldürmek zorunda böylece başlar.

İkinci adım: sterilizasyon ve dezenfeksiyon. Havuz dezenfeksiyon genellikle kullanım Trichloroisocyanuric asit dezenfektan, dezenfektan bu toz toz, olmadan merak hakkında gelen solunum yolu, keskin koku düşük, iyi istikrar, iyi çözünürlük, havuzun dibinde hiçbir ilaç kalıntıları , doğrudan su, hızlı dağılması, kalıcı istikrar, güvenli ve verimli bakım su kalite atılmış kullanılabilir.

Üçüncü adım: pH değerini belirleyin. Genel Yüzme Havuzu su vücut dezenfekte için Trichloroisocyanuric asit kullanır, pH değeri düşük, Trichloroisocyanuric asitin su çözünürlük asittir ve pH değeri sonra uzun vadeli düşük olacaktır çünkü olacaktır kullanın. Tabii ki, aynı zamanda pH değeri düşük, organik büyüme ve pH değeri azaltacaktır insan ter gibi yapmak diğer birçok faktör vardır. Yani pH değeri geliştirmeye ihtiyacımız asit su çevre insan vücudu konforu etkiler. Sodyum karbonat ve sodyum hidroksit pH artırmak için en yaygın yolu içine koymaktır. Yüzme Havuzu pratiği Yüzme Havuzu pH 7.4 7.6 arasında ne zaman ve, insan deri ve gözleri tahriş olmaz ve daha rahattır kanıtlıyor.

Dördüncü adım: su arıtma aracı. Yüzme Havuzu iyi su kalitesini korumak. Düzenli olarak su dolaşımı filtrasyon sistemi, askıya Kaldır katılar, yosun ve diğer kirleri kum silindir ile suda açmalı mıyız ama eğer iyi bir etki elde edemez. Ajan içine arındırıcı su koymak gerekir.

Beşinci adım: emme filtrasyon. Flocculant çöktürülmüş toprağın dışarı havuzun su dolaşımı sistemi aracılığıyla filtre.