BCDMH'nin rolü

- Jan 04, 2018-

BBCMH, aynı zamanda mantar yosunları denir, kimyasal adı 1-bromo -5,5-iki metil heinze, moleküler tip C5H6BRCLN2O2, beyaz toz, endüstriyel su arıtımı ve çiçek tohum dezenfeksiyonu, sterilizasyonu için performansa özgü sterilizasyon ajanıdır , su ürünleri yetiştiriciliği, meyve koruma vb.

BCDMH endüstriyel su arıtımı ve spa banyoları dezenfeksiyonu, iç ve dış yüzme havuzu dezenfeksiyonu için performansa özel bir sterilizasyon ajanıdır, sadece 1 ~ 2 ppm'lik sonuçlar elde edilebilir, aynı zamanda çeşitli su arıtımı, tuvalet dezenfeksiyonunda deodorant, dezenfeksiyon ve ağartma ve tarım için çiçek ve tohumlar dezenfeksiyon, sterilizasyon, su ürünleri yetiştiriciliği, meyve muhafaza vb. Aynı zamanda çeşitli paketleme tabletleri, granüller, bloklar ve tozlar halinde de yapılabilir.

BCDMH'nin mekanizması, aktif br-iyonları ve aktif Cl iyonlarını çözünerek salabilir, ikincil bromat ve hipoklorit oluşturabilir ve ikincil bromat ve hipoklorit güçlü oksitlenme kabiliyetine sahiptir ve mikroorganizma içindeki biyolojik enzimler, Sterilizasyonu sağla.