TCCA fabrikalar Çin ve yurtdışında dağılımı

- Sep 17, 2018-

TCCA üreticilerin ağırlıklı olarak ABD, Japonya ve Batı Avrupa dağıtılır. Geçerli iç talep hakkında 6kt var. Ürün uygulama kapsam genişletme ile talep de artıyor. 1960'larda, Çin eğitimi almaya başladı. 1970'lerde, pilot projeler ve küçük ölçekli üretim vardı. 1980'li yıllarda, test veya ürünleri test 20'den fazla çeşit vardı. Şu anda 30 üretici vardır.

Amerika Birleşik Devletleri TCCA, ana tüketici ile fazla 80.000 ton yaklaşık 30.000 ton yıllık tüketimi ile Japonya tarafından takip, yıllık tüketim var. Tüketim yöntemleri esas olarak hijyen ve dezenfeksiyon dayanmaktadır.

Havuzu dezenfektan tablet yaklaşık % 80'i oluşturuyor. Amerika Birleşik Devletleri'nde, örneğin, havuz dezenfeksiyon yaklaşık 70.000 ton yılda tüketir.: sıhhi su, hastaneler ve diğer kamu tesisleri izledi.

Yurt dışında tüketimi yıllık % 14 oranında artan verileri görüntüleyin. Sterilizasyon ve dezenfeksiyon ipekböceği ve su ürünleri toplam tüketimin % 50-60'ını muhasebe TCCA Çin'de, ana tüketim alanları vardır. İnsanların yaşam standardı geliştirme ile ipek ve su ürünleri miktarı artırır. İsteğe bağlı büyüme sürücü olacaktır. Şu anda, içme suyu ciddi kirliliği sorunu insanların dikkatini uyandırdı. Su kalitesi sağlamak için içme suyu dezenfeksiyonu büyük ilgi alacaksınız. Endüstriyel döngüsünde başka bir temel su iyi sterilizasyon ve yosun kaldırma etkileri vardır. Bu sadece su dolaşan kullanım oranı artırmak, su kalitesi arındırmak, su kaydetmek kullanabilirsiniz, ancak aynı zamanda su sistemi, büyük ölçüde genel enerji tüketimini azaltarak dolaşan normal, istikrarlı ve güvenli çalışmasını sağlamak.

İstatistiklere göre 2002 yılında Çin aslında muhasebe ipekböceği ve su ürünleri toplam tüketiminin % 50'si, tıbbi ve catering dezenfeksiyon % 15, %10 günlük dezenfeksiyon ve kullanma suyu için TCCA, yaklaşık 30.000 ton tüketilen. Arıtma tesisi dolaşan tüketimi % 8 dir. Tarım, balıkçılık, tekstil, kağıt ve yüzme havuzları tüketiminin gelecekte artacaktır.

TCCA, yabancı bir üretici ve kısıtlamalar, klor bazlı ürünlerin üretimi üzerinde nispeten yüksek üretim maliyetleri nedeniyle, bazı yabancı KOBİ'lerin üretim durdu ve gelişmekte olan ülkelerin kendi formülasyonları forma üretmek için ortaya son ürünler. Bu nedenle, son yıllarda Çin'in ihracatı ürün için bir eğilimi gösterir.