TCCA Piyasa Durumu

- Sep 10, 2018-

TCCA'nın piyasa durumu

Amerika Birleşik Devletleri Trichloroisocyanuric Acid'in en büyük tüketicisi olup, yıllık tüketimi 80.000 tonun üzerindedir, bunu Japonya'nın takip ettiği yıllık tüketim miktarı yaklaşık 30.000 tondur. Dış tüketim esas olarak hijyen esaslıdır. Havlu havuzunun dezenfeksiyonu en büyük% 80'dir. Amerika Birleşik Devletleri'nde, yüzme havuzu dezenfektanlarının yıllık tüketimi yaklaşık 70.000 ton civarındadır: bunu içme suyu, hastaneler ve diğer kamu tesisleri takip etmektedir.

Veriler, yurtdışı tüketimin yıllık% 14 oranında büyüdüğünü göstermektedir. İpekçilik ve su ürünleri yetiştiriciliğinin sterilizasyonu ve dezenfeksiyonu Çin'deki Trikloroizosiyanürik Asit tüketim bölgeleridir ve toplam tüketimin% 50 ila% 60'ını oluşturur. İnsanların yaşam standartlarının iyileştirilmesi ile, ipek ve su ürünleri miktarı artacaktır. Talebi artırır.

Şu anda, içme suyu ciddi kirlilik sorunu insanların dikkatini çekmiştir. Suyun kalitesini garantilemek için, bu ürünle içme suyunu dezenfekte etmek büyük ilgi görecektir. Ayrıca, endüstriyel sirkülasyon suyunda sterilizasyon ve yosun giderimi üzerinde iyi bir etkiye sahiptir. Sadece dolaşım suyunun kullanım oranını iyileştirir, su kalitesini arıtmaz, su tüketimini azaltır, aynı zamanda genel enerji tüketimini büyük ölçüde azaltarak sirkülasyonlu su sisteminin normal, istikrarlı ve güvenli çalışmasını sağlar.

Yabancı üreticiler Trichloroisocyanuric Acid'in nispeten yüksek üretim maliyeti ve yurtdışındaki klor bazlı ürünlerin üretimindeki kısıtlamalar nedeniyle, bazı küçük yabancı şirketler üretimi durdurmuş ve yayılmıştır. Son ürünü oluşturmak için bileşik hazırlığını üretmek için ithal edilir. Bu nedenle, son yıllarda Çin’in ürüne olan ihracatı yükseliş eğilimi gösteriyor.