Yüzme Havuzu İçin PH Regülatörü

- Dec 19, 2018-

Bir PH regülatörü olarak seramik yapımında kullanılabilir. Ayrıca bir boyama yardımcısı olarak, bir maden eriyiği olarak, günlük kimyasallarda dezenfektan ve temizleyici olarak, sülfatlar ve sodyum alum için bir ham madde, petrol, delme ve rafine etme için kullanılabilir.
Genel olarak soda, kireç alkali, soda, deterjan alkali, sodyum karbonat olarak bilinen sodyum karbonat (Na2C03) güçlü bir elektrolittir. Tuzun ortaklığına sahiptir. Önemli kimyasal hammaddelerden biri olarak, hafif sanayi, günlük kimya endüstrisi, inşaat malzemeleri, kimya endüstrisi, gıda endüstrisi, metalurji, tekstil, petrol, ulusal savunma, tıp ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kararlıdır, ancak sodyum oksit ve karbon dioksit üretmek için yüksek sıcaklıkta da ayrıştırılabilir. Havaya uzun süre maruz kalmak, havadaki nemi ve karbon dioksiti, sodyum bikarbonat oluşumunu emebilir ve sert bir blok oluşturabilir. Higroskopiklik çok güçlüdür, sert bir blok oluşturmak çok kolaydır, yüksek sıcaklıkta ayrışmaz.

Nemi önlemek için serin, kuru ve havalandırılmış bir yerde muhafaza edilmelidir.