Trikloroizosiyanürik Asidin Ürün Kullanımı

- Jan 04, 2018-

Sterilizasyon
Kloro-Siyanürik asit, gıda işleme, içki suyu dezenfeksiyonu, ipekböceği ve pirinç tohumu dezenfeksiyonunda yaygın olarak kullanılan, çamaşır suyu, depolama stabilitesi, kullanımı kolay, güvenli, etkili bir dezenfeksiyonudur, neredeyse tüm mantar, bakteri, virüs sporları, bir cinayet etkisine sahiptir. hepatit A, hepatit B virüs öldürme özel efektleri vardır, Seks virüsü ve HIV üzerinde de iyi dezenfeksiyon etkisi, güvenli ve kullanışlı kullanımı vardır. endüstriyel suda, yüzme havuzu suyunda, temizlik maddelerinde, hastanelerde, sofra takımlarında vs. steril bir madde olarak kullanılır: ipek yetiştiriciliğinde ve diğer su ürünleri yetiştiriciliğinde sterilizasyon ajanı olarak. Siyanürik asit, dezenfeksiyon ve bakterisit yanında endüstriyel üretimde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Baskı ve boya endüstrisinde uygulama
Siyanürik asit, boyama ve baskı endüstrisinde pamuk, kenevir, yün, sentetik elyaflar ve harmanlanmış fiber ağartma işlemleri için bir ağartma maddesi olarak% 90 gibi yüksek bir aktif klor içerir. Life zarar vermekle kalmaz, performans sodyum hipokloritten ve ağartıcı özünden daha üstündür, kabul edilebilir ithalat sodyum hipoklorürün yerine geçer.

Gıda endüstrisinde uygulama
Gıda dezenfeksiyonu için ketamin yerine etkin klor miktarı ketamine T'nin üç katına eşittir ve Dextrin'in renk giderici ajan olarak kullanılabilir.

Yün tekstil endüstrisinde uygulama
Yün tekstil endüstrisinde potasyum bromat yerine büzülme önleyici bir madde olarak kullanılır.

Kauçuk endüstrisinde uygulama
Klorlama ajanı olarak kauçuk endüstrisinde kullanılır.

Endüstriyel bir oksitleyici olarak kullanılır
Siyanürik asidin oksidasyon-indirgeme elektrot potansiyeli, hipokloritin eşdeğeridir ve hipoklorit, hipoklorit yerine yüksek kalitede bir oksidan olarak kullanılabilir.