Üç Trichloroisocyanuric asit güvenli kullanımı

- Sep 26, 2018-

Üç güvenli kullanımıTrichloroisocyanuric asit 

Trichloroisocyanuric asit dezenfektan güçlü klor bilinen, genellikle serin, Kuru ve havalandırılan bir yerde depolanan bir geniş spektrumlu, profesyonel dezenfektan Emanet kazaları önlemek için diğer kimyasallar ile yerleştirilebilir değil var.

Trichloroisocyanuric asit kendisi çözünmez içeren yoğun, etkili klor kokusu, su durumunda sonra koku dağılması daha da ciddi olacak insan solunum yolu ve gözleri biraz insanlar yapmak etkiler zehirli, öyle trichloroisocyanuric asit dezenfektan dağılmasından sonra zehirlidir.

Normalde, trichloroisocyanuric asit dezenfektan kullanan çalışanların, eldiven, gözlük ve aşırı gazları teneffüs önlemek için iş elbiseleri giymek gerekir. Eğer biraz inhale, hiçbir olumsuz sonuçları olacaktır. Biraz temiz hava nefes almak için geri, ama olabilir değil uzun bir süre için inhale veya inhale ve aniden önlem çözünmüş. Trichloroisocyanuric asit, göğüs sıkışması, tiksinme, baş dönmesi, klor, teneffüs edilmesi sonra ağlamak istiyorum hissediyorum gibi tarafından buharlaşıp güçlü koku hemen tedavi edilmelidir.

Diğer trichloroisocyanuric asit dezenfektanlar ayrıca aşındırıcı. Uzun süre bilgisayar odasında girdiyseniz, onlar zarar ve bilgisayar odası metal aletleri pas. Bu nedenle, genellikle bu dezenfektanlar bilgisayar odası ekipman zarar görmesini önlemek uzun bir süre için bilgisayar odası koymak mümkün değildir. Dezenfektan paketi açarken, klor kokusu kaçağı önlemek için iyi veya etkinliğinin anahtarlama paket imzalamaya hatırlamak gereklidir. Geçip insanlar zehirlenmesi önlemek için.