Yüzme Havuzu Dezenfeksiyon Ürünleri TCCA.

- Sep 12, 2018-

TCCA'yı kullanmak için önerilen yüzme havuzu dezenfeksiyonu ürünleri.


Yüzme havuzundaki büyük hacimdeki trafik nedeniyle, yüzme havuzlarının sağlığına da büyük bir yük katmaktadır. Günümüzde, piyasadaki yüzme havuzları için birçok dezenfeksiyon ürünü bulunmaktadır. Uzun süreli kullanım ve yerinde testler sayesinde TCCA'yı seçmenizi öneririz.


TCCA firmamız tarafından üretilen ve satılan dezenfeksiyon ve sterilizasyon ürünlerinden biridir. Güçlü bir öldürme etkisi vardır. Yüzme havuzunda her türlü bakteri, mantar ve maya için ölü bir açı yoktur. Bu basit ve hızlı. Yüksek güvenlik, düşük dozaj, hızlı etkinlik ve uzun süreye sahiptir. Ayrıca yüzme havuzlarında, soyunma odalarında, koridorlarda veya tuvaletlerde, el yıkama havuzlarında vb. Sıhhi sorunları hızla dezenfekte edebilir ve ayrıca yüzme havuzlarında her türlü alg problemini engelleyebilir ve öldürebilir.


Bu dezenfeksiyon ürünü sadece yüzme havuzu dezenfeksiyonunda kullanılmaz, aynı zamanda otel, otel, hastane ve kamusal alanların çevresini dezenfekte etmek için kullanılabilir. Çok yönlü ve kullanışlı.