Temizleme Kimyasalları Sdic 3.3g% 48 Su Arıtma Kimyasalları Klor Siyanürik Asit

Temizleme Kimyasalları Sdic 3.3g% 48 Su Arıtma Kimyasalları Klor Siyanürik Asit

Çeşitli yerlerde içme suyu dezenfeksiyonu, koruyucu dezenfeksiyon ve çevre dezenfeksiyonu için yaygın olarak kullanılmaktadır,
oteller, restoranlar, hastaneler, hamamlar, yüzme havuzları, gıda işleme tesisleri, süt çiftlikleri vb.

Ürün ayrıntılarıTCCA.jpg
tcca table.jpg
Öğe
Standart
Sonuçlar
Görünüm:
Beyaz Tablet
Beyaz Tablet
Test İçeriği:
% 50 dk
51.2%
pH (% 1 çözelti):
5.5-7.0
5.85
Nem
% 2 maksimum
1.3%
Tablet ağırlığı
3.3g
3.3g
SDIC
SDICgüçlü bir oksidan olup, sudaki ve canlı yemlerdeki patojenleri, bakterileri, virüsleri, bulaşıcı hastalıkları, patojenik mikroorganizmaların kontrolünü ve yayılmasını etkili bir şekilde öldürebilen güçlü bir oksidandır.
Aile dezenfeksiyonu
SDICgüçlü bakteri öldürücü özelliği vardır, insanlara ve hayvanlara zarar vermez ve çevreye ikincil kirliliğe neden olmaz. SDIC, kanserojen üretmeyen çevre dostu bir antiseptik dezenfektandır ve sterilizasyon, gıda muhafazası ve koku gidermede önemli etkileri vardır.

Su kültürü
TonunSDICSu ortamının çözünmüş oksijenini artırabilir, kimyasal oksijen ihtiyacını ve amonyak nitrojen değerlerini azaltabilir, ötrofikasyonun önlenmesi için su ürünleri yetiştiriciliği için uygun ortamı sağlayabilir.

Yüzme havuzu dezenfeksiyonu
SDIC, yüzme havuzu ve sauna su arıtımı için yeni yüksek verimli özel bir dezenfektan olarak, bağırsak patojenik bakterileri, piyojenik kokusu, patojenik mayayı hızla öldürebilir ve virüsleri inaktive edebilir. Etki kararlı ve uzun ömürlüdür.
Hot Tags: Temizleme Kimyasalları Sdic 3.3g% 48 Su Arıtma Kimyasalları Klor Siyanürik Asit, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, özelleştirilmiş

Sorgulama

You Might Also Like